SIA RIKO sniedz mūsdienīgu nomaksas pakalpojumu, kas klientiem dot iespēju realizēt savas ieceres jau šodien. Savu klientu ērtībai SIA RIKO ir izstrādājis tādus pakalpojuma nosacījumus, kas ļauj rast individuālu risinājumu katra klienta vajadzībām.
Lai pieteiktos pakalpojumam, nepieciešams aizpildīt un iesniegt nomaksas pakalpojuma pieteikumu, kā arī uzrādīt personu apliecinošu dokumentu - pasi.

Tagad nekur nav jāiet! Noformē pasūtījumu internetveikalā www.brig.lv, aizpildi pieteikuma anketu un saņem pirkumu!Ja izvēlaties saņemt preci ar piegādi, Jūs varēsiet parakstīt līzinga līgumu un veikt pirmo iemaksu preces saņemšanas vietā ar kompānijas DPD kurjera starpniecību. Lai aizpildītu pieteikuma anketu, Jums pēc produkta ielikšanas pirkumu grozā, rekvizītu un piegādes informācijas aizpildīšanas kā apmaksas veids jāizvēlas "Kredīts". Lai noformētu līzinga dokumentus būs nepieciešamas pases vai ID kartes kopijas.

Pastāv iespēja arī doties uz mūsu biroju, tad, kad būsiet saņēmis telefonisku apstiprinājumu, ka kredīts ir piešķirts.

Nomaksas pakalpojuma noteikumi:

Nomaksas pakalpojumam var pieteikties personas, kuras ir vismaz 21 gadus vecas un ir Latvijas Republikas pilsoņi/nepilsoņi vai arī ārvalstu pilsoņi, kuriem ir izsniegta derīga uzturēšanās atļauja Latvijas Republikā;
Aizdevuma summa no 500 EUR līdz 20000 EUR;
Aizdevuma termiņš no 3 līdz 60 mēnešiem;
50% pirmā iemaksa.

Ja jums rodas kādi jautājumi aizpildot līzinga pakalpojuma formu vai arī par pašu pakalpojumu, droši zvaniet uz 29580333 vai rakstiet uz epastu sales@brig.lv .